Spadochroniarz

Obatel, wrocławianin, człowiek po przejściach (z partii do partii), który do Parlamentu Europejskiego startował już z okręgów: dolnośląsko-opolskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego - obecnie został rzucony na odcinek (pieśń PRL) warszawski. Właśnie rozpoczął objazd po terenie i nie omieszkał się pochwalić na Twitterze. Gościł, jak donosi, w >Dabrowce, pow. Wolomin<. Problem w tym, że nie ma takiej miejscowości ani takiego powiatu! Ktoś powie: czepialstwo, to Twitter, szybka pisownia to i literówki, takie tam drobne usterki. A poza tym w powiecie wołomińskim istnieje urocza Dąbrówka licząca 1888 dusz o które prezes kazał zawalczyć z gryzieniem trawy włącznie.

Od bywalca salonów europejskich, etatowego mądrali, który bezustannie bryluje przed kamerami i nie wychodzi ze studiów radiowych, gdzie wypowiada się na każdy temat i w każdej sprawie, który inwestuje w hektolitry wazeliny niezbędnej do okazywania podziwu dla prezesa i wychwalania słusznej linii partii, mamy prawo żądać więcej. Więcej staranności i mniej niechlujstwa, także w PiSowni. Spacji też żądamy…

Banalny wpis i krętactwa+

IMG_9221-kopiajpg

IMG_9224JPG

„Sporo osób na spotkaniu” - ze zdjęcie wynika, że niewiele ponad 40 (wliczając odbicia w lustrze i osobę w szatni). O, nie! Kopy luda nie było! A wolnych krzeseł? Do zagracenia!

„Bardzo dobre rozmowy z ludźmi, czuje się duże wsparcie” - pliku audio obatel nie zamieścił, więc w to wsparcie musimy uwierzyć na słowo. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że rozmowy nie mogą być „dobre”, dobry jest obiad, sąsiad, lizak. Rozmowy bywają merytoryczne, ciekawe lub interesujące.

Znając oratorski temperament obatela można bez trudu sobie wyobrazić, że w >Dabrowce, pow. Wolomin< doszło do bezładnego m-o-n-o-l-o-g-u.

Jakie owoce spadochroniarz Czarnecki zebrał w Dąbrówce dowiemy się już 26 maja.


Czytelniku! Nie zmarnuj głosu! Idź na wybory!

Leszek Juliusz Tomczuk


I think that, as life is action and passion, we should share the passion and action of our time at peril of being judged not to have lived at all.